Hledáme novou posilu na pozici Asistent*ka projektů a fundraisingu

Těší tě pohled na dobře vyplněnou tabulku? Komunikuješ rád*a e-mailem? Baví tě psát texty? Chceš pracovat pro skauty a dělat s nimi trochu lepší svět? Pracovat ve velmi přátelském kolektivu, pomáhat zajišťovat zdroje pro skautskou činnost a podporovat skautské dobrovolníky, oddíly, střediska i své spolupracovníky a přitom být v centru Prahy? Ozvi se nám!

Rozsah úvazku 0,5 - 1,0

Nástup možný ihned, nejpozději však v září 2024.

Co bude tvou náplní práce?

• Administrativní podpora projektu OP JAK
  • komunikace s pobočnými spolky
  • vyplňování tabulek
  • sběr podkladů pro vyúčtování projektu
  • Práce se salesforce, darujme - individuální fundraising
  • práce s textem - příprava e-mailů a textů pro dárce, podíl na realizaci kampaní
  • Pomoc při přípravě textů projektů a jejich vyúčtování.

Co od tebe očekáváme?

• Nenechat žádnou tabulku nevyplněnou.
  • Chuť psát texty (e-maily dárcům, projekty, závěrečné zprávy), příjemné vystupování.
  • Samostatnost, dobrá sebeorganizace, pečlivost, spolehlivost a proaktivní přístup k práci.
  • Chuť učit se novým věcem (práce se Salesforce, Darujme, skautISem, G-suite, Skautskou křižovatkou).
  • Výbornou znalost MS Office (Excel, Word, Acrobat Reader), Google dokumentů, vítány jsou i technické dovednosti v IT oblasti (není podmínkou)

A co ti nabízíme?

• Práci, která má smysl a kde budeš moct zúročit své (nejen skautské) dovednosti a znalosti.
  • Podporu při zaučení i spolupráci v každodenní práci. Pracovat budeš zejména s naší fundraiserkou a manažerkou projektu OP JAK.
  • Díky projektům nakoukneš i do celkového fungování organizace.
  • Průběžná školení a možnost dalšího vzdělávání.
  • Home office po vzájemné dohodě.
  • Řadu zaměstnaneckých benefitů, včetně 5 týdnů dovolené a týdne na “skautování” a stravenek.
  • Krásný výhled z okna kanceláře.

Máš-li zájem, napiš nám klidně hned, nejpozději však do 15. 5. 2024 na adresu: kancelar@skaut.cz. Pošli nám motivační dopis/ mail, proč máme vybrat právě tebe a přilož svůj životopis, určitě se ti ozveme.

Vendula Pětníková

vedoucí Kanceláře ústředí